Siatka Szwajcarska

 

Siatka Szwajcarska i jej destrukcyjne działanie

 

Siatka szwajcarska zwana inaczej siatką geobiologiczną lub siatką Hartmanna to dosyć charakterystyczny układ pasm promieniowania kosmicznego, który dochodzi do naszej planety. Szerokość siatki równoleżnikowej to pasmo około 20 cm w linii wschodnio-zachodniej, i siatki południkowej na linii północno-południowej. Siatka południkowa tworzy 2,5 m oka a równoleżnikowa 2 m.

Szkodliwość siatki jest bardzo wysoka jeśli występuje na przecięciach cieków wodnych, na żyłach wodnych oraz w smogu elektromagnetycznym z urządzeń elektrycznych, sieci przesyłowej oraz zwykłych gniazdek elektrycznych.

Pasma siatki szwajcarskiej są także jak wszystko w przyrodzie, spolaryzowane dodatnio i ujemnie. Co ciekawe to, że na jej przecięciach powstają tzw. pola wirowe i są one albo lewoskrętne albo prawoskrętne. Szerokość ich to ok. 30 cm, ale gdy przecinają silne pasma ciekowe to uzyskują wymiar nawet 20 metrowy. Te lewoskrętne są niezwykle szkodliwe na  organizm ludzki bo wywołują nawet choroby takie jak rak a nawet bezpłodność. W przeciwności do nich są też prawoskrętne zwane  inaczej miejscami mocy, niezwykle  pozytywne szczególnie dla rekonwalescentów.