Sesje

 

Pragniesz dziecka? Wydaje ci się że wszystkie warunki zostały spełnione, aby zajść w ciążę. Jednak ona się nie pojawia. Dlaczego? Pomimo zapewnień lekarza, nie masz dobrych wiadomości. Następne wizyty, u coraz lepszych specjalistów, niewiele wnoszą… Nic się nie zmienia. Zadajesz sobie wiele pytań? Czujesz się bezsilna, zawiedziona, coraz bardziej zdesperowana. Przeżywasz wraz ze swoim partnerem trudne chwile. Zastanawiasz się co dalej? I nie chcesz dopuścić do siebie myśli, że nie będziesz miała dziecka…

 

Nadszedł moment, aby skorzystać z innego rodzaju pomocy. Takiej, która uzdrowi nie tylko ciało, ale też umysł. Takiej, która pozbawi lęków i negatywnych emocji. Pomoże przestawić się na pozytywne myślenie i przede wszystkim, na powodzenie poczęcia dziecka. Właśnie sesje energetyczne mają na celu oczyszczenie aury z lęków, traum, urazów i błędnych przekonań. Na wprowadzeniu kobiety w stan relaksu i błogiego spokoju. Usunięciu wszelkich energetycznych i psychologicznych problemów.

 

Jedną z najważniejszych przyczyn niepłodności jest funkcjonowanie w permanentnym stresie. Dlatego kluczową sprawą na sesjach jest pozbycie się lęków, napięcia, żalu, wszelkich urazów i innych blokujących energii: uroków, klątw, i wszelkiej magii. Często nie jest się świadomym wszystkich procesów, które mają nad nami władzę i ograniczają życie, powodując że coraz bardziej traci się wiarę w spełnione życie rodzinne. W trakcie sesji następuje oczyszczenie systemu nerwowego ze wszystkiego, co przytłacza i jest zbędnym obciążeniem psychicznym.

 

Powodzenie zajścia w ciążę zależy w dużym stopniu o energii życiowej. Kiedy przepływa swobodnie cieszymy się zdrowiem i realizujemy swoje rodzinne i osobiste cele. Gdy napotyka na blokady, pojawiają się komplikacje na różnych poziomach zdrowia i egzystencji. Dlatego w przywróceniu harmonii, tak ważna jest praca z czakrami. Ich zadaniem jest pobieranie, magazynowanie i przekazywanie niezbędnej do życia energii. To właśnie w czakrach zapisane są doświadczenia, emocje, myśli i poglądy. To zdrowe czakry wpływają na naszą płodność. Od ich funkcjonowania zależy czy „powstanie” nowy człowiek. Ich dobre działanie objawia się witalnością, stabilnością, siłą życiową i płodnością. Praca z nimi i ich prawidłowe funkcjonowanie jest zapewnieniem powodzenia poczęcia dziecka.

 

Wyciszenie, zrównoważony oddech, uaktywnienie wyobraźni, wyostrzenie intuicji, błogi spokój, miłość i wiara w nadejście oczekiwanego dziecka, to efekty uczestnictwa w sesjach. Także uregulowanie pola energetycznego, i co najważniejsze, zmiana ograniczających przekonań, blokujących zajście w ciążę, to gwarancją sukcesu całego procesu.

 

Podczas spotkania omawiamy wszystkie aspekty, które wpływają na kobietę, jej związek. Poruszamy też kwestię mieszkania pod kątem cieków wodnych i siatki szwajcarskiej. Staramy się wtedy dobrać odpowiedni odpromiennik do likwidacji szkodliwych fal, mających wpływ na aurę człowieka.

 

Na przyjście nowej istoty, ma wpływ wiele czynników. Warto przekonać się, jak ważne jest dbanie o siebie, o jakość myśli, uczuć, o zdrowie i relacje z ukochaną osobą. Często uświadamiamy to sobie w trakcie sesji. Właśnie wtedy, zmienia się sposób patrzenia na świat, otaczające życie. Następuje wzrost poziomu energii i siły, też ufność w korzystny rozwój sytuacji, i poczucie większego spokoju wewnętrznego.

 

 

Sesje odbywają się osobiście, albo przez telefon lub skype lub inny komunikator.