Sesje

Sesje dla osób mających problem z zajściem w ciążę mają na celu usunięcie energetycznych i psychologicznych przyczyn problemów dotyczących zajścia w ciążę i doprowadzenie pola energetycznego człowieka do takiego stanu, w którym organizm jest gotowy do zajścia ciążę.

Do skutecznego zajścia w ciążę kluczowe są: sprawnie działające organy płciowe, zdrowy system nerwowy, czasami nawet pozbycie się lęków, ale zbalansowanie energetyczne jest zdecydowanie najważniejsze.

 

Sesje polegają na:

  1. uregulowaniu czakr
  2. uregulowaniu biegunowości
  3. uregulowaniu systemu nerwowego
  4. oczyszczeniu z negatywnych energii jak m.in. klątwy, duchy, złożeczenia, uroki, magia
  5. doenergetyzowaniu do optymalnego poziomu energii
  6. odpromieniowaniu z promieniowania geopatycznego
  7. wprowadzeniu równowagi w polu energetycznym (pola subtelne)

te powyższe są najważniejsze, natomiast jeśli jest potrzeba

  1. zmianie ograniczających przekonań blokujących zajście w ciążę
  2. usunięciu lęków z podświadomości, które nie dopuszczają do zapłodnienia

Sesje odbywają się indywidualnie przez telefon lub skype lub inny komunikator lub osobiście.

Nie ma potrzeby kontaktu osobistego, działanie sesji jest takie samo na odległość.

Czakramy albo inaczej czakry to skupisko zawirowanych subtelnych energii, które występują wzdłuż naszego kręgosłupa. Każda z nich świeci konkretnym kolorem, o określonej intensywności, szybkości i w określonym kierunku. Są podłączone do energii całego Wszechświata. Podstawowych czakr jest siedem.

Czakramy występują nie tyko na obszarze ciała ludzkiego, ale także w przyrodzie.

 

Dobrze działające czakry są wyznacznikiem stanu naszego zdrowia. Nawet lekka nierównowaga w czakramie odbija się od razu na organie, do którego czakram doprowadza energię.

 

 

W Indiach, Pakistanie, USA, Półwyspie Arabskim i Afryce – różnie są nazywane, ale szamani wskazują zawsze te same miejsca na ciele ludzkim. Określone choroby leczą regulując czakry. Dzięki temu pacjenci powracają do równowagi energetycznej i wracają do zdrowia.

Często słyszy się, że jakaś określona czakra jest zablokowana. Nie do końca jest to prawda, ponieważ gdyby czakra była zablokowana to człowiek byłby martwy. Aby człowiek żył musi przepływać przez niego energia kosmiczna. I w zależności od mocy działania czakry warunkowane jest zdrowie albo choroba. Bywa, że określona czakra jest zamulona inną energią albo wiruje w złym kierunku to właśnie nazywamy zablokowanym czakramem.

 

Czakry występujące w ciele człowieka:

1 czakra – czerwona – wspiera wolę życia, płodność, przetrwanie

2 czakra – pomarańczowa –  sex, płodność, zwiększa witalność, radość życia

3 czakra – żółta – poczucie władzy, dominacja, siła

4 czakra – zielona – daje miłość, pokój, współczucie, rozwój duchowy

5 czakra – niebieska – kreatywność, autoekspresja

6 czakra – fioletowa – wewnętrzne widzenie, inspiracja myśli

7 czakra – biała – świadomość, rozum, intuicja, kontakt z Bogiem

 

W przypadku problemu z zajściem w ciążę dwie  podstawowe czakry, pierwsza i druga, które występują w najniższym miejscu kręgosłupa, odgrywają zasadniczą rolę. Ich kolory: czerwony i pomarańczowy oddziałują na ciało ludzkie jak najsilniejsze podgrzewacze. Korespondują bezpośrednio z narządami płciowymi kobiety jak i mężczyzny. To one uaktywniają te organy do tego stopnia, że może powstać nowy człowiek.

Brak energetycznego poziomu sprawności danego czakramu w sensie wirowania jak i pulsacji – wyklucza całkowicie nawet szanse na zapłodnienie. Para musi nie tylko posiadać sprawnie działające czakramy, ale i natężenie kolorystyczne musi przekraczać poziom minimum 70%. Właściwie działające czakramy wytwarzają też bardzo silny ładunek elektryczny, który powoduje prawem fizyki przyciąganie się do siebie komórek pozytywnie naładowanych u mężczyzny i negatywnie u kobiety. Musi być balans i równowaga.