Odmień swoje życie

 

 

 

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty Odmień swoje życie adresowane do osób pogrążonych w depresji, z problemami emocjonalnymi, m.in. fobiami, a także po dramatycznych przeżyciach i traumach z dzieciństwa, które blokują i nie pozwalają normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem. Pamiętaj, że depresja nie polega tylko na tym, że świat obojętnieje i traci się chęci, by wstać z łóżka i się umyć! Na jej łagodniejszą, bardziej ukrytą formę można cierpieć wiele lat nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Dlatego jeśli:

 

– ciągle Ciebie coś blokuje, nie pozwala pójść do przodu

– nie widzisz sensu własnej egzystencji

– masz wrażenie, że Twoje życie jest pasmem nieszczęść, smutku, czy wręcz beznadziei

– masz nieudane relacje z najbliższymi

– często czujesz niczym nieuzasadniony niepokój, lęk, złość, wstyd i strach

– masz poczucie winy, męczą Cię wyrzuty sumienia

– przeszkadza Ci brak pewności siebie, czujesz się gorszy od innych

– nie akceptujesz siebie, ani swojego życia

– nie możesz spać albo ciągle tylko śpisz

– często płaczesz albo wpadasz w złość

– masz problemy natury erotycznej

– miewasz kłopoty z pamięcią, ważne sprawy wypadają Ci z głowy

 

Te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Najwyższa pora, by coś zmienić. Powalczyć o własne „JA” i poczuć radość życia! Szkoda czasu na przeżywanie każdego dnia z poczuciem bezsensu i przekonaniem, że los już nic lepszego Ci nie przyniesie. Bądź kapitanem, a nie pasażerem statku zwanego życiem.

 

Na intensywnych zajęciach wypełnionych ćwiczeniami zostanie Ci przywrócona równowaga i harmonia na poziomie energetycznym. Dzięki temu poczujesz ulgę, lekkość i zaczniesz dostrzegać piękniejszą stronę życia, a także rozwiniesz swoją intuicję. Odkryjesz tę część siebie, która miała destrukcyjny wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie.

 

Zaopiekują się Tobą wykwalifikowani specjaliści z ogromnym doświadczeniem w uzdrawianiu depresji i lęków. Pomogą ci dotrzeć do własnej tożsamości duchowej, przeżyjesz niezwykle piękne i wzruszające doświadczenie. W efekcie doświadczysz poczucia spokoju, bezpieczeństwa wewnętrznego, zadowolenia, i co najistotniejsze – zmieni się twoja perspektywa patrzenia na świat. Odzyskasz wiarę w siebie i we własną sprawczą moc. Zaufasz sobie, osiągając stan równowagi psychicznej i emocjonalnej. Zapomnisz o paraliżującym lęku. Te warsztaty będą biletem na podróż do wnętrza siebie, na spotkanie z podświadomością, swoim JA. Otworzysz swe serce i zaczniesz żyć w zgodzie z tym, czego pragnie dusza.

 

Codziennie będą odbywały się dwukrotnie zajęcia grupowe i sesje indywidualne, na których różnymi technikami i ćwiczeniami będzie przywracana równowaga energetyczna i pozbywanie się lęków.

 

 

Warsztaty poprowadzą:

Zyta Owczarczyk – doświadczona terapeutka posługująca się wieloma uzdrawiającymi technikami energetycznymi. Od wielu lat prowadzi z sukcesem sesje dla osób z problemami psychosomatycznymi i zdrowotnymi zarówno bezpośrednie, jak i na odległość. Razem z Antonem Kallasem zorganizowali już wiele warsztatów.

Anton Kallas – poznał  tajniki medycyny ludowej i magii Bliskiego Wschodu, Indii i plemion arabskich. Autor szeregu publikacji o tej tematyce. Zwolennik medycyny naturalnej. Od ponad 30 lat prowadzi z powodzeniem warsztaty energetyczne.

 

 

Na warsztatach nie ma potrzeby abyś opowiadał o swoich problemach, nie będziesz musiał po raz kolejny przeżywać traum i dramatów ze swojego życia, natomiast będziesz je różnymi technikami skutecznie usuwać z podświadomości. Będzie to intensywna praca każdej osoby z własną podświadomością, którą będą kierować prowadzący. To od Ciebie zależy jak bardzo pomogą Ci warsztaty, im bardziej będziesz zaangażowany w podróż w głąb swojej podświadomości tym większe osiągniesz efekty podczas warsztatów. Dlatego jeśli doszedłeś do takiego momentu w swoim życiu, że czujesz i zdecydowałeś, że nie chcesz już tak dłużej żyć i chcesz aby Ci ktoś wreszcie pomógł wyjść z tego stanu, to masz szansę podczas tych warsztatów na ogromną zmianę w swoim życiu. Poczujesz i zauważysz, że zmienia się Twój sposób myślenia i punkt widzenia wielu spraw.

 

Niezależnie od tego będziesz miał codziennie energetyczną sesję indywidualną, która wprowadzi w Tobie równowagę i spokój.

 

Podczas tych wszystkich zajęć stopniowo z dnia na dzień coraz bardziej będziesz czuł się silniejszy psychicznie i fizycznie, pozbędziesz się kluczowych lęków, poczucia winy, niepokoju, zadręczania własnymi myślami, wracania do tego samego problemu, wzrośnie poczucie Twojej własnej wartości, wiary w siebie i w swoje możliwości. Zwiększy się Twoja odporność na stres, będziesz mieć więcej odwagi, poczujesz się bardziej wartościowy jako Mężczyzna/Kobieta/Osoba.

 

 

Terminy warsztatów:

Gdańsk:

22-24.02.2019

Organizatorzy:

Zyta Owczarczyk tel: 509 286 090

Anton Kallas tel: 662 414 091