O sesji

Tematy, z którymi pracuję podczas sesji

 

Przykładowymi tematami sesji mogą być: brak miłości i akceptacji siebie; złe relacje z matką, ojcem, partnerem lub inną bliską osobą; brak umiejętności wybaczenia, kryzys w związku; problem z dojściem do siebie po rozwodzie; ból po stracie bliskiej osoby; brak poczucia wartości jako kobieta lub jako mężczyzna; brak siły do działania, bezradność; poczucie bycia wykorzystywanym lub niedocenianym; nieradzenie sobie ze stresem, złością; problemy zdrowotne; brak siły do życia, uczucie bezsilności, depresja; niezrozumienie przez otoczenie; problemy w pracy lub brak siły do znalezienia pracy.

 

 

Sesja ma na celu podniesienie energii, zwiększenie odporności na stres, wyciszenie, rozwój osobisty, rozwój potencjału osoby, przeprogramowanie poglądów i przekonań.

 

W efekcie osoba czuje, że ma więcej siły i energii do życia, zmienia swój sposób myślenia na zdecydowanie pozytywniejszy i ogólnie poprawia się stan zdrowia psychicznego i fizycznego.

 

Jak wygląda sesja

 

Podczas sesji obniżam częstotliwość fal mózgowych do stanu Theta i nawiązuję kontakt z podświadomością i nadświadomością osoby.

 

Docieramy do najgłębiej położonych zaprogramowanych schematów i poglądów. Szukamy przyczyn i źródeł problemu, który jest przedmiotem sesji.
Przyczynami mogą być ukryte w podświadomości, ograniczające przekonania, negatywne uczucia, głęboko zakorzenione lęki, systemy wierzeń, doświadczenia.

 

Następnie z pamięci komórkowej osoby usuwam odnalezione przyczyny i w ich miejsce wprowadzam pozytywne, wspierające programy i uczucia.

 

Efektem każdej sesji jest zmiana podejścia do określonego tematu, będącego przedmiotem sesji. Pozbycie się blokujących programów, umożliwia zmianę schematu myślenia i na nowo kreowania własnego życia.

 

Poza zmianą przekonań i uczuć, podczas sesji, w zależności od potrzeby osoby, usuwam negatywne energie, równoważę wszystkie poziomy energetyczne i reguluję czakry. Efektem jest wzrost poziomu energii i siły do życia oraz poczucie spokoju wewnętrznego.

 

Sesja odbywa się osobiście, przez Skype albo telefon. Efektywność sesji nie zależy od tego czy klient jest ze mną osobiście na spotkaniu czy łączymy się przez Skype czy telefon, ponieważ podczas sesji nawiązuję kontakt z jego podświadomością i nadświadomością i odległość nie ma znaczenia.

 

Ile sesji będę potrzebować?

 

Wiele problemów może być rozwiązanych podczas jednej sesji. Powiedziałabym nawet, że często jedna sesja na tyle mocno zmienia negatywne przekonania, że po sesji osoba z łatwością rozwiązuje inne problemy, które nie były przedmiotem sesji, ale korzystały z podobnego systemu przekonań.
Przeważnie nie jest możliwe, aby ustalić z wyprzedzeniem, jak wiele sesji będzie potrzebnych. Jest to zależne od systemu negatywnych przekonań zakodowanych w podświadomości, związanych z danym problemem.

 

Szczegóły

 

Czas trwania: 1 godzina do 1,5 godziny  – pierwsza zawsze 1,5 godziny, kolejne 1:00 – 1:15.

 

 

Sesja może odbywać się osobiście, przez Skype, WhatsApp,  telefon.

 

Opłatę należy przelać przed sesją na konto, po uprzednim umówieniu terminu sesji.

Umów się na sesję

Jeśli chcesz wzmocnić swoje poczucie wartości i mieć więcej siły do życia, bo czujesz, że zasługujesz na więcej, bo czujesz, że mimo tego, że jest dobrze, mogłoby być jeszcze lepiej, to sesja z takim tematem może równie przynieść bardzo dobre rezultaty.

UMÓW SIĘ NA SESJĘ