O mnie

Od dziecka miałam zdolność widzenia energii, aury, duchów i innych wymiarów.

 

Od 2011 roku oczyszczam ludzi, mieszkania, działki, firmy z negatywnych energii. Reguluję czakry, aurę i cały system energetyczny człowieka. Pomagam wyjść z nerwic, depresji, bezsenności, traum, nieradzeniu sobie ze stresem, problemach z emocjami, a także w bezpłodności, niedorozwojach u dzieci, zaburzeniach mowy, w usuwaniu bólów różnego pochodzenia, chorób fizycznych.

 

Dużo czasu spędziłam na różnych warsztatach i w szkołach medycyny naturalnej. Miałam przyjemność poznać osobiście wiele osób, które wytyczają kierunki wiedzy paramedycznej i alternatywnej w świecie. To co mnie jednak najbardziej pociągało to człowiek i jego problemy psychiczne. Do tej pory przeprowadziłam tysiące sesji pomagając ludziom wyjść z nerwic, depresji i innych problemów natury fizycznej i psychicznej.

 

Maluję obrazy energetyczne wprowadzające równowagę energetyczną, oczyszczające z negatywnych energii, działające na koncentrację u dzieci, neutralizujące cieki wodne i siatkę szwajcarską. Wiele obrazów wykonuję na konkretne zamówienie, ponieważ nie do każdego mieszkania  można wprowadzić każdy taki obraz. Zawsze trzeba wybadać powody złego samopoczucia mieszkańców i dopiero zdecydować się na korektę pomieszczeń poprzez namalowanie  obrazu. Wiąże się to także z odprowadzaniem duchów z mieszkań i osób.

 

Moje podejście do uzdrawiania jest całkowicie holistyczne obejmujące sferę energetyczną, psychiczną i fizyczną. Podczas sesji stosuję m.in. bioenergoterapię,  metodę Al Nur, ThetaHealing i hipnozę. Wykorzystuję także wiedzę z zakresu ziołolecznictwa, diet, stosowania witamin i minerałów.

 

Jestem współautorką metody Al Nur, która uczy rozluźniania ciała, umysłu, wyciszania się, obniżania fal mózgowych, regenerowania siebie i swojej energii, a także stosowania diet, witamin, minerałów, ziół i szeroko pojętego oczyszczania organizmu z toksyn i pasożytów. Jest to metoda dla ludzi zdrowych i chorych. Zdrowych, aby zastosowali wiedzę uzyskaną na warsztatach i nie chorowali. Dla chorych, aby w szybkim czasie wyszli z chorób i poprawili wyniki badań.

Przyjmuję w Warszawie i w Gdańsku.