O mnie

Od dziecka miałam zdolność widzenia duchów i innych wymiarów.

 

Obecnie oczyszczam ludzi, mieszkania, firmy z negatywnych energii, tworzę odpromienniki na cieki wodne i zabezpieczenia przed destrukcyjnym działaniem siatki szwajcarskiej na człowieka. Reguluję czakry i cały system energetyczny człowieka. Pomagam wyjść z nerwic, depresji, bezsenności, nieradzeniu sobie ze stresem, a także w bezpłodności, niedorozwojach u dzieci, zaburzeniach mowy, w usuwaniu bólów różnego pochodzenia.

 

Dużo czasu spędzałam na różnych warsztatach i w szkołach medycyny naturalnej. Miałam przyjemność poznać osobiście wiele osób, które wytyczają kierunki wiedzy paramedycznej i alternatywnej w świecie. To co mnie jednak najbardziej pociągało to człowiek i jego problemy psychiczne. Do tej pory przeprowadziłam setki sesji pomagając ludziom wyjść z nerwic, depresji i innych problemów natury fizycznej i psychicznej.

 

Maluję obrazy energetyczne wprowadzające równowagę energetyczną, oczyszczające z negatywnych energii, działające na koncentrację u dzieci, neutralizujące cieki wodne i siatkę szwajcarską. Wiele obrazów wykonuję na konkretne zamówienie, ponieważ nie do każdego mieszkania  można wprowadzić każdy taki obraz. Zawsze trzeba wybadać powody złego samopoczucia mieszkańców i dopiero zdecydować się na korektę pomieszczeń poprzez namalowanie  obrazu. Wiąże się to także z odprowadzaniem duchów z mieszkań i osób.

 

Moje podejście do uzdrawiania jest całkowicie holistyczne obejmujące sferę energetyczną, psychiczną i fizyczną. Podczas sesji stosuję m.in.  metodę Al Nur, ThetaHealing i hipnozę. Wykorzystuję także wiedzę z zakresu ziołolecznictwa, diet, stosowania witamin i minerałów.

 

Jestem współpracownikiem Walter Clinton’s Agency w Chicago w zakresie badania depresji i nadwagi u młodzieży w Stanach Zjednoczonych, autorką komentarzy zdrowotnych w amerykańskich periodykach co do uzależnień, laureatką nagrody dziennikarskiej w Chicago za najciekawsze artykuły w zakresie zdrowia psychicznego u młodzieży.

 

Jestem współautorką nowej metody Al Nur, która uczy rozluźniania ciała, umysłu, wyciszania się, obniżania fal mózgowych, regenerowania siebie i swojej energii, a także stosowania diet, witamin, minerałów, ziół i szeroko pojętego oczyszczania organizmu z toksyn, wirusów, grzybów, pasożytów. Jest to metoda dla ludzi zdrowych i chorych. Zdrowych aby zastosowali wiedzę uzyskaną na warsztatach i nigdy nie zachorowali. Dla chorych aby w szybkim czasie wyszli z chorób i poprawili wyniki badań. Metoda ta zyskała już duże zainteresowanie w USA i Niemczech, gdzie były już prowadzone warsztaty.

 

Ukończyłam

 

ThetaHealing® Institute of Knowledge:

– Theta Healing Basic DNA,

– Theta Healing Advanced DNA,

– Theta Healing Manifesting Abundance,

– Theta Healing Anatomy Intuitive.

 

The School of Remembering Drunvalo Melchizedek :

– Awakening The Illuminated Heart.

 

 

Przyjmuje w Warszawie i w Gdańsku.