Anton Kallas

kallas_1

 

Prof. dr Anton Kallas – twórca wyjątkowej międzynarodowej metody Al Nur

  

Kuwait University (1979 – 2000) i Fine Arts Institute w Chicago (2001-2011).

20 lat pracy w Emiratach Arabskich w Ministerstwie Zdrowia Kuwejtu i  5 gwiazdkowych hotelach  na Middle East, 10 lat dyrektor SPA w Chicago i Los Angeles, członek komisji międzynarodowej Instytutu Raka przy W. Clinton Agency, hipnoterapeuta,  autor  wielu kursów hipnozy i rehabilitacji, członek Europejskiej Komisji do walki z bólem przy Med-Bridge w Brukseli, specjalista od nastawiania kręgosłupów,  jasnowidz.

 

 

Wieloletni badacz arabskich plemion i Indii w zakresie medycyny ludowej i magii. Autor szeregu publikacji z zakresu medycyny niekonwencjonalnej i metod leczenia na Bliskim Wschodzie. Jego film „Okultyzm w Indiach” został nagrodzony i uznany za najciekawszy w dziedzinie medycyny niekonwencjonalnej przez Towarzystwo Lekarskie w Nowym Yorku w 1989r.

 

Obecnie współpracuje z Kliniką Muellera w Monachium jako hipnolog przy operacjach. Prowadzi szereg kursów i wykładów w Europie i świecie z zakresu hipnozy, lęków i szczególnie depresji, załamań nerwowych, depresji i problemów natury  psychicznej, nadwagi – również u dzieci.

 

Zajmuje się wróżeniem i przepowiadaniem przyszłości.

Zajmuje się usuwaniem  uroków,  opętań, magii  i tzw. pecha.

Zajmuje się też od wielu lat odpromieniowaniem mieszkań i domów likwidując cieki wodne oraz wyszukując odpowiednie miejsca na budowę nowych obiektów mieszkalnych.

Prowadzi warsztaty nowej metody Al Nur.

Przeprowadza sesje terapeutyczne za pomocą metody Al Nur i hipnozy.

 

Przyjmuje w Gdańsku i Warszawie.

 

Tel.:  662 414 091

skype: antonkallas

www: antonkallas.pl