Aura człowieka

 

Uszczelnienie  powłoki ochraniającej ciało ludzkie przed urokami i magią

 

Na Bliskim i Dalekim Wschodzie szamani częstokroć okadzają ciało dymem, co powoduje zamykanie się powłok chroniących ciało ludzkie przed wtargnięciem obcych energii. W wyniku ognia i dymu , a ściślej  mówiąc kierunku okadzania, warstwy otaczające ciało ulegają zamknięciu, co nie dopuszcza niczego obcego do środka.

Kahunowie  z  Hawajów  twierdzą, że złe myśli wnikają do środka ciała ofiary  i powodują spustoszenie na terenie jego ciała jak i umysłu. Wychodząc ze współczesnego założenia, że myśl to wiązka energii, trudno się z tym nie zgodzić.

Na Uniwersytecie Loyola w Chicago pracuje cały zespół specjalistów badający od lat te zagadnienia. Nikt już nie podważa tam istnienia takich zagadnień jak wysyłanie negatywnych myśli do kogoś aby zaszkodzić.

Hindusi bardzo wierzą w moc kadzidła, dlatego zawsze  okadzają całe ciało pacjentów aby zwalczyć chorobę lub aby spowodować ciążę. To samo jest w Rosji i innych republikach. Nawet przy ustawianiu kręgosłupa okadza się ciała. Gdyby sprawa tyczyła tylko ludzi to moglibyśmy takie działania nazwać  po prostu sugestią, ale gdy chodzi o zwierzęta to raczej sugestii brak. Co zatem działa na zwierzęta? Dużo pytań wymaga jeszcze odpowiedzi. Dobrze, że świat otwiera się na różne metody i próbuje rozumieć to, co było przez setki lat uznawane za magię lub czary.